Chcete fraktály?

Spravcewww12.07.2007, 13:01:00
Fraktály jsou speciálně vytvářené nazvu to obrazce. Tyto grafické výtvory jsou většinou abstraktního charakteru a možná právě proto se velice dobře prodávají ve fotobankách po celém světě. Obzvláště pak ve ShutterStocku. Pokud máte například problém do fotobanky se dostat, tak právě na fraktály SS slyší.

Osobně mně fraktály zaujaly tak, že jsem se jim začal věnovat vedle focení. Momentálně i vy můžete využít nabídky koupit fraktály... Jak na to?

Na začátek je nutno asi ukázat něco z prací. Ukázky několika fraktálů, které už běží na fotobankách můžete zhlédnout PO KLIKNUTÍ ZDE.

Druhý krok je podívat se na fraktály jež jsou na prodej. Ty naleznete PO KLIKNUTÍ ZDE. Pokud je aktuálně tato sekce prázdná neváhejte mně i tak kontaktovat, možná je sada připravena v šuplíku a ještě jsem je nestačil zveřejnit…

Pokud se Vám některé líbí, zapište si jejich název a můžete si je objednat ZASLÁNÍM MAILU (klikni zde) na moji e-mailovou adresu.

Cena fraktálu je odvozena od počtu objednaných kusů:

1-3 kusy - cena za jeden kus = 5,0$
4-9 kusů - cena za jeden kus = 3,5$
10 a více kusů - cena za jeden kus = 2,5$

Velikost fraktálů je 3000x2000, což je úplně postačující pro další libovolné zpracování. Tím, že Vám fraktál prodám tak Vám tím přenechávám všechny práva k jeho použití.

Platbu preferuji na PayPal, případně složenkou České pošty. Po úhradě (přičtení financí na účet) Vám budou Vaše objednané fraktály zaslány na Vámi uvedenou adresu.

Velikost jednoho fraktálu při rozlišení 3000x2000 se pohybuje od 1-3 MB.