Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 20.04.2018 svátek má Marcela

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 57
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 155 

Jak se dostat do Shutterstocku?


12.07.2007
Hned na úvod musím říct, že to není nic lehkého a už vůbec ne s obyčejnou fotografií. Shutterstock je JEDNOZNAČNĚ nejlepší fotobanka na trhu. Její prodej je několikanásobný oproti jiným fotobankám. U mně to dělá poměr 10:1 ve prospěch SS v porovnání s Dreamstime. Druhou věcí je, že za fotografii prodanou u SS dostanete méně peněz, ale pořád je to minimálně poměr 3:1 i v příjmech pro SS.

Moc lidí si zlámalo na SS krk. Pokud pošlete fotografie a oni nepřijmou alespoň 90% z nich tak další pokus budete mít až za měsíc. Jak se dá projít hned na začátku a prodávat o měsíc nebo dva až tři dřív?

Já osobně jsem se domníval, že mam fota OK, tak asi jako každý kdo fotí poloprofesionálně. Nic jsem v té době netušil co vyžadují podobné fotobanky, jak lpí na tom aby se neposílaly fotky kterých mají už tisíce, nic jsem nevěděl jak důležité je pro ně světlo, stíny , kompozice a celkové provedení snímku….o šumu ani nemluvě. Tak jsem je tam zaslal a můžete se podívat jak to dopadlo:

Akceptovali pouze dva výtvory a to fraktály – zde jsou.
Vyhodili VŠECHNY fotky, které jsem tam poslal – zde jsou vyhozené.

Po měsíci jsem už nechtěl dopadnout jak sedláci u Chlumce (na jiných fotobankách jsem už v pohodě prodával), tak jsem něco postudoval o fraktálech, poslal jim 10 kousků a byl jsem tam se 100% odsouhlasených prací.

Následně jsem začal posílat i fota a brali i obdobu toho co na začátku vyhodili… Takže pokud chcete mít snadnější cestu do SS, doporučuji vyzkoušet a pohrát se s dvěma programy na tvorbu fraktálů:

Apophysis – www.apophysis.org - kliknout na DOWNLOAD, stáhnout, nainstalovat…je to FREE, takže za nic nemusíte platit.

Ultra Fractal – www.ultrafractal.com - opět jít na DOWLOAD ale pozor! Nová verze 4 je již placena. Starší verze 3.x byla zdarma…tak ji musíte někde najít :))

Následně se pohrajte s programem, a zkuste něco zajímavého vytvořit, uložit jako JPG, přidat popisky a klíčová slova a zaslat na SS. Pravděpodobnost, že Vás vezmou je VYSOKÁ.

Jaké výtvory se dají udělat se můžete podívat ZDE nebo i ZDE.

Pokud Vám podobné programy OPRAVDU NIC neříkají, tak Vám mohu pomoct vytvořením fraktálů na míru. O tom ale víc pojímá článek CHCETE FRAKTÁLY?

Přeji Vám hodně úspěchů a taky trpělivosti a pokud jste se zaregistrovali přes tyto stránky (víc v článku: - ) tak Vám budu rád nápomocen s postupem mezi členy prodejců na SS.

KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.