Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 20.04.2018 svátek má Marcela

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 57
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 155 

Chcete fraktály?


12.07.2007
Fraktály jsou speciálně vytvářené nazvu to obrazce. Tyto grafické výtvory jsou většinou abstraktního charakteru a možná právě proto se velice dobře prodávají ve fotobankách po celém světě. Obzvláště pak ve ShutterStocku. Pokud máte například problém do fotobanky se dostat, tak právě na fraktály SS slyší.

Osobně mně fraktály zaujaly tak, že jsem se jim začal věnovat vedle focení. Momentálně i vy můžete využít nabídky koupit fraktály... Jak na to?

Na začátek je nutno asi ukázat něco z prací. Ukázky několika fraktálů, které už běží na fotobankách můžete zhlédnout PO KLIKNUTÍ ZDE.

Druhý krok je podívat se na fraktály jež jsou na prodej. Ty naleznete PO KLIKNUTÍ ZDE. Pokud je aktuálně tato sekce prázdná neváhejte mně i tak kontaktovat, možná je sada připravena v šuplíku a ještě jsem je nestačil zveřejnit…

Pokud se Vám některé líbí, zapište si jejich název a můžete si je objednat ZASLÁNÍM MAILU (klikni zde) na moji e-mailovou adresu.

Cena fraktálu je odvozena od počtu objednaných kusů:

1-3 kusy - cena za jeden kus = 5,0$
4-9 kusů - cena za jeden kus = 3,5$
10 a více kusů - cena za jeden kus = 2,5$

Velikost fraktálů je 3000x2000, což je úplně postačující pro další libovolné zpracování. Tím, že Vám fraktál prodám tak Vám tím přenechávám všechny práva k jeho použití.

Platbu preferuji na PayPal, případně složenkou České pošty. Po úhradě (přičtení financí na účet) Vám budou Vaše objednané fraktály zaslány na Vámi uvedenou adresu.

Velikost jednoho fraktálu při rozlišení 3000x2000 se pohybuje od 1-3 MB.

KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.